PKN ORLEN

PKN Orlen

Zdecydowanie polecam firmę MPM Productivity Management Sp. z o.o. wszystkim tym, którzy oczekują pozyskania, jak również systematyzacji posiadanej już wiedzy z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Byłem uczestnikiem cyklu pięciu szkoleń opartych o standard APICS,  prowadzonych w całości przez firmę MPM.

Szkolenia obejmujące swoim zakresem sprawdzone w praktyce teorie zarządzania łańcuchem dostaw przeprowadzone były w sposób wysoce profesjonalny: teoria standardu APICS została podparta wieloma „casy study” z doświadczenia trenerów, ćwiczeniami praktycznymi.

Sposób prowadzenia zajęć przez trenerów sprzyjał aktywności grupy, uczestnicy zajęć w dyskusjach odpowiednio moderowanych przez konsultantów MPM mieli możliwość wymieniać swoje know – how, co zdecydowanie sprzyjało wykorzystaniu wiedzy  w późniejszej codziennej pracy.

Na docenienie zasługuje konstrukcja cyklu CPIM:  poszczególne moduły są prowadzone przez różnych trenerów, o zróżnicowanym doświadczeniu i specjalizacji, co w efekcie dało świetnie zbudowany i opracowany program zajęć - krok po kroku uzyskuje się coraz wyraźniejszy obraz standardu łańcucha dostaw wg APICS, spójny i logicznie poukładany.

Pozytywne doświadczenia ze współpracy z MPM a także bardzo dobre opinie pozostałych uczestników szkoleń zaowocowały zorganizowaniem przez MPM dla pracowników naszej firmy warsztatów zamkniętych The Fresh Connection – TFC, podczas których można było  w praktyce  poznać strategie i taktyki w zarządzaniu całym łańcuchem dostaw, łącznie ze  strategicznym podejściem do zarządzania relacjami z rynkiem i dostawcami. Uczestnicy warsztatów wysoko ocenili kompetencje prowadzącego zajęcia a także samo narzędzie, jakim jest symulator zarządzania łańcucha dostaw (TFC).

Robert Czekaj, Obszar Zarządzania Łańcuchem Dostaw, PKN ORLEN S.A.

Płock, 15.04.2014

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn