Oracle Polska

Oracle Polska

Z firmą MPM spotkaliśmy się po raz pierwszy w 2010 poszukując szkoleń dla konsultantów logistyki, które pomogłyby usystematyzować zdobytą wiedzę, poszerzyć wiadomości o przykłady rozwiązań biznesowych dla różnych branż, a w konsekwencji umożliwić lepsze zrozumienie potrzeb naszych Klientów.

W czasie kilku rozmów i spotkań roboczych z trenerem, Panem Boguszem Dworakiem, udało się sprecyzować nasze oczekiwania oraz nieco nietypowe wymagania. Pozwoliło to na zorganizowanie warsztatów zamkniętych pod kątem APICS, dedykowanych dla naszej firmy. Udało się tak zbudować formułę i zakres szkolenia, że zdecydowaliśmy się, aby uczestniczyły w nim prawie wszystkie osoby związane z logistyką w naszej organizacji.

Pozytywny efekt, jaki osiągnęliśmy po warsztatach to usystematyzowanie wiedzy na temat standardów i pojęć propagowanych przez APICS, jako wspólnej platformy porozumiewania się z osobami z branży w różnych przedsiębiorstwach. Z przyjemnością wysłuchaliśmy teorii przeplatanej licznymi przykładami z praktyki.

Osobę Pana Bogusza Dworaka możemy polecić, jako doświadczonego praktyka z umiejętnościami dydaktycznymi, który uważnie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, co pozwala na przeprowadzenie efektywnych i interesujących sesji.

Z przyjemnością skorzystamy z usług firmy MPM w przyszłości, wysyłając konsultantów na dedykowane szkolenia tematyczne, pogłębiające wiedzę w różnych obszarach logistyki.

Tomasz Szulc, Senior Principal Consultant/ Oracle Polska, eBS Logistics & Manufacturing Unit Manager

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn