HULANICKI BEDNAREK

Hulanicki Bednarek

W firmie zaistniała potrzeba podniesienia kompetencji pracowników w obszarze harmonogramowania produkcji. W trakcie rozeznania tematu okazało się, że potrzebne jest kompleksowe podejście do zagadnienia i wdrożenie zmiany organizacyjnej w przedsiębiorstwie. Do tego najlepsze będzie szkolenie zamknięte dedykowane naszej firmie, w którym weźmie udział większa liczba osób.  W czasie, gdy poszukiwaliśmy szkoleń o tym zakresie, w Polsce były tylko 2 firmy spełniające wymagane kryteria. Szkolenie było finansowane ze środków UE, a wymogi związane z zasadą konkurencyjności spełniła firma MPM Productivity Management.

W ten sposób cały nasz zarząd przeszedł przez wszystkie moduły APICS. Dodatkowo odbyły się u nas warsztaty zaawansowanych technik S&OP. A przed nami w nieodległej przyszłości jeszcze kilka szkoleń z doskonalenia zarządzania operacyjnego i łańcucha dostaw. Cenię sobie standardy APICS za inne, bo prostsze spojrzenie na biznes - poprzez pryzmat marży czy przez pryzmat celów.

O tym, jak angażujące i wciągające są szkolenia MPM, niech za przykład posłuży jedna anegdota. Pamiętam, gdy kiedyś zaaferowany naszą dyskusją w trakcie warsztatu, wsiadłem do samochodu z głową pełną tego, co niedawno usłyszałem i pojechałem w stronę domu. Po 10 minutach jazdy z zamyślenia wyrwał mnie dzwoniący telefon. Był to Zbyszek Sobkiewicz, prowadzący ówczesny warsztat. Zapytał czy ktoś mógłby się wrócić do zakładu i go wypuścić? Okazało się, że wychodząc  jako ostatni, bezwiednie zamknąłem firmę, a o Zbyszku kompletnie zapomniałem.

Co mogę życzyć firmie MPM Productivity Management? Kolejnych lat sukcesów popartych wyłącznie trafnymi diagnozami u Klientów.

GABRIEL HULANICKI

Dyrektor zarządzający

HULANICKI  BEDNAREK  Sp. z o.o

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn