Mercator Medical

Mercator Medical

Z MPM Productivity Management współpracuję od lat w ramach rozwoju kompetencji swoich lub członków zespołów, którymi zarządzałem i zdążyłem się przekonać o wysokiej jakości dostarczanych usług.

Oferta Webinaru MPM pojawiła się we właściwym czasie jako odpowiedź na potrzeby rynku i bez wahania postanowiłem skorzystać z możliwości poznania opinii profesjonalistów na temat zarówno potencjalnego wpływu kryzysu związanego z pandemią na łańcuchy dostaw, jak i możliwych sposobów radzenia się z wyzwaniami jakie nowa sytuacja postawiła przed nami. 

Możliwość skorzystania z indywidualnej sesji konsultacyjnej prowadzonej online była wyjątkową okazją do opracowania alternatywnych scenariuszy zarządzania popytem. Dodatkowo konsultacja została wzbogacona o materiały umożliwiające podejmowanie decyzji związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. W rezultacie udało się efektywnie podjąć strategiczne decyzje i zaplanować przyszłe operacje.

Polecam współpracę z MPM Productivity Management każdemu kto chciałby skonsultować obecne procesy lub szuka odpowiedzi na pytania dotyczące zarządzania operacjami w czasie gwałtownych zmian. 

Dawid Tucharz Planning Manager Mercator Medical S.A.

23.04.2020

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami