LOGSTOR Polska

LOGSTOR Polska

Za pośrednictwem niniejszego listu mamy przyjemność rekomendować firmę MPM Productivity Management Sp. z o.o. jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych.

W okresie od 10.2012 do 03.2013, w ramach projektu „LOGSTOR — kompetentnie przewodzimy!", współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny, firma MPM Productivity Management Sp. z o.o. przeprowadziła dla naszych pracowników cykl szkoleń z zakresu zarządzania produkcją i zapasami według standardu APICS. W skład cyklu wchodziły następujące szkolenia:

  • Basics of Supply Chain Management
  • Master Planning of Resources
  • Detailed Scheduling and Planning
  • Execution and Control of Operations
  • Strategic Management of Resources

W każdym z powyższych szkoleń uczestniczyło od 27 do 36 pracowników LOGSTOR podzielonych na 2 grupy szkoleniowe. Łącznie zrealizowano 36 dni szkoleniowych.

Wszystkie spotkania w ramach cyklu szkoleniowego zostały przygotowane oraz przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów zarówno pod względem merytorycznym, jak również organizacyjnym, o czym świadczą m.in. bardzo wysokie oceny warsztatów przez ich uczestników.

Firma dołożyła wszelkich starań, aby działania szkoleniowe w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom biznesowym naszej organizacji i realiom, w jakich funkcjonuje. Cykl poprzedzono diagnozą systemu planowania zintegrowanego w LOGSTOR, a po zakończeniu całego przedsięwzięcia odbyło się spotkanie, w trakcie którego podsumowano efekty szkoleń, przedstawiono pomysły na usprawnienia, jakie pojawiły się w trakcie warsztatów, a wszystko to wzbogacono cennymi wskazówkami trenerów i ich rekomendacjami na przyszłość.

Na podkreślenie zasługuje również elastyczność firmy MPM Productivity Management Sp. z o.o. przy ustalaniu terminów realizacji szkoleń i jej profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie realizacji wspólnego projektu.

Ludmiła Kulawik, Dyrektor ds. Personalnych, LOGSTOR Polska Sp. z o.o. 

05.02.2014 r. 

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn