Kimball Electronics Poland

Kimball Electronics Poland

Szkolenia przeprowadzane przez firmę MPM cechują się ogromnym profesjonalizmem osób szkolących zawierającym zarówno wiedzę teoretyczną oraz przykłady zaciągnięte z codziennego życia osoby zajmującej się logistyką w przedsiębiorstwie. Ich zakres nadaje się dla osób zarówno zajmujących się takimi tematami od strony operacyjnej jak i menadżerów kadry zarządzającej - tych w pionach logistycznych oraz tych, którzy pragnęliby pogłębić lub zdobyć wiedzę z tego zakresu.

Przemysław Szkudlarek, Materials Manager, Kimball Electronics Poland

W maju 2013 miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Strategic Management of Resources organizowanym przez firmę MPM Productivity Management.
Pragnę podziękować prowadzącemu szkolenie Zbyszkowi Sobkiewiczowi za świetne przygotowanie, zaangażowanie oraz ciekawy sposób przygotowania tego spotkania.
Dodanie elementu gry polegającej na strategicznym zarządzaniu wirtualną firmą w podziale na zespoły było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, ponieważ pozwoliło na weryfikację omawianych zagadnień w praktyce. Najszybciej i najlepiej uczymy się poprzez zabawę, co potwierdziło się podczas gry, która stanowiła doskonały scenariusz odniesienia poszczególnych strategicznych decyzji na realizację celów przedsiębiorstwa.
Uważam, że warto rozwijać i wprowadzać tego typu elementy w pozostałych szkoleniach organizowanych przez Waszą firmę.

Przemysław Buszkiewicz, Specjalista Planowania Produkcji, Kimball Electronics Poland

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn