Ifotam

Ifotam

W terminie 01.07.2014 - 20.03.2015 współpracowaliśmy z firmą MPM Productivity Management Sp. z o.o. w zakresie organizacji szkoleń, które były częścią projektu unijnego "CZYSTA WIEDZA - kompleksowy program szkoleń kadry PPW IFOTAM Sp. z o.o.", którego celem było szkolenie naszych pracowników.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z usługi świadczonej przez firmę MPM Productivity Management Sp. z o.o. i zarekomendować firmę jako solidnego i rzetelnego partnera. Szkolenia były przeprowadzane na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Trenerzy wykazali się szeroką wiedzą tematyki przedstawianej na szkoleniach oraz umiejętnością przełożenia jej na praktyczne aspekty. Forma zajęć oraz miła i przyjazna atmosfera pozwoliły naszym pracownikom na szybkie przyswojenie wiedzy oraz umiejętności.

Uczestnicy wysoko ocenili poziom realizacji szkoleń. Zajęcia odbywały się zgodnie z ustalonym harmonogramem, a dokumenty były przedstawiane systematycznie i w ściśle wyznaczonych terminach.

Współpraca z firmą MPM Productivity Management Sp. z o.o. oceniamy jako bardzo dobrą i z przyjemnością możemy zarekomendować jej ofertę.

Kamil Trzebiatowski, Wiceprezes Zarządu, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Wdrożeniowe IFOTAM

28.04.2015

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn