Henkel Polska

Henkel Polska

Dostrzegając konieczność reorganizacji funkcjonującego w naszej firmie procesu prognozowania popytu, zdecydowaliśmy się na uczestnictwo w szkoleniu Fundamenty Prognozowania, jakie oferuje firma MPM Productivity Management.

Okazało się ono idealne dla naszych potrzeb. W rezultacie przeprowadzonych szkoleń zidentyfikowaliśmy słabe strony istniejącego procesu, dowiedzieliśmy się jak można go usprawnić i jakie metody zastosować by nasze prognozy miały lepszą jakość. Niezwykle praktyczne okazały się również inne zagadnienia poruszane na szkoleniu takie jak: wybór priorytetów, współpraca z klientami, projektowanie, wdrażanie i zarządzanie procesem prognozowania.

Fantystyczna atmosfera i świetna organizacja to dodatkowe atuty szkolenia. Prowadzący szkolenia pan Bogusz Dworak wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem omawianej tematyki, dzięki czemu problemy omawiane podczas szkolenia przedstawione zostały w sposób klarowny, rzeczowy oraz niezmiernie ciekawy.

Fundamenty Prognozowania, to kolejne ze szkoleń oferowanych przez firmę MPM w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział.  Podobnie jak pozostałe szkolenia i to prezentowało wysoki poziom zarówno pod względem przygotowania materiałów jak i kwalifikacji trenera.

Witold Lewandowski, Logistic Manager, Adhesive Technologies

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn