Fibaro Group

Fibar Group

Z przyjemnością wystawiamy referencje firmie MPM Productivity Management Sp. z o.o.  za warsztaty w zakresie Zarządzania Zakupami przeprowadzone w formie szkolenia zamkniętego dla naszej firmy Fibar Group S.A. w maju 2017 roku przez trenera, p. Artura Halbe.

Profesjonalizm, wiedza praktyczna i teoretyczna oraz bogate doświadczenia trenera, pozwoliły nam zarówno pogłębić wiedzę uczestników w zakresie zarządzania zakupami, jak również spojrzeć z szerszej perspektywy na procesy związane z zakupami.
Ogromnym wkładem w rozwój wiedzy uczestników był też aspekt rekomendowanych rozwiązań i przykłady najlepszych praktyk zarówno z punktu widzenia APICS, jak i czołowych branż i firm na rynku. Pan Artur Halbe przekazał również przykłady i wzory rozwiązań już wdrożonych i stosowanych w najlepszych firmach na rynku.

Pragniemy podkreślić doskonałą współpracę zarówno z trenerem , jak i z opiekunem naszej firmy – Panią Dagmarą Kopacką, która z ramienia MPM Productivity Management Sp. z o.o. zajęła się organizacją warsztatów.
Biorąc pod uwagę całość: przeprowadzony warsztat jak i jego organizację , możemy z pełną odpowiedzialnością rekomendować firmę MPM Productivity Management Sp. z o.o. innym Klientom.

Jakub Konstantynowicz, Kierownik Działu Planowania i Zakupów , Fibar Group S.A.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn