Drahtzug Stein Łódź

Drahtzug Stein Łódź

Jako laureatka konkursu „Logistyka wzloty i upadki – o planowaniu praktycznie” rozpisanego przez firmę MPM uczestniczyłam w cyklu szkoleń CPIM według standardów APICS na przełomie 2009/2010.

Jestem dowodem na to, że MPM stawia nie tylko na współpracę z kadrą zarządzającą w dużych przedsiębiorstwach, ale również jest otwarta na wymianę wiedzy ze specjalistami z zakresu Logistyki i daje szansę młodym i ambitnym ludziom wypromowania swoich pomysłów.

Same szkolenia przeprowadzane są w sposób wysoce profesjonalny, teoria zagadnień APICS’a podpierana jest wieloma przykładami „z życia”, ćwiczeniami praktycznymi, a trenerzy wielokrotnie tak prowadzą zajęcia, by najistotniejsze wnioski formułowali sami kursanci, co pozwoli im w efektywny sposób wykorzystać nowe rozwiązania w swoim środowisku zawodowym.

Szkolenia obejmują swoją tematyką wszystkie nowoczesne Teorie Zarządzania Łańcuchem Dostaw, prowadzący jednak na każdym kroku ostrzegają, aby nie podążać ślepo za modą, uczą też, że każdy przypadek należy traktować indywidualnie i jak z każdej nowej koncepcji wydobyć to, co będzie istotne z punktu widzenia indywidualnego rozwiązania.
Gorąco polecam szkolenia z firmą MPM !

Justyna Bazylczuk, Specjalista ds. Logistyki

Bądźmy w kontakcie
Facebook LinkedIn