DOVISTA Polska Holding

DOVISTA Polska Holding

Firma DOVISTA Polska Holding sp. z o.o. z siedzibą w Wędkowych rozpoczęła swoją współpracę z firmą MPM Productivity Management w roku 2010. Podczas naszej dotychczasowej współpracy rozpoczęliśmy szkolenia standardu APICS w zakresie BSCM.

Przygotowanie programu szkoleniowego było poprzedzone bardzo dokładnym rozpoznaniem specyfiki naszej organizacji oraz rynku, na jakim funkcjonujemy, a także oceną kwalifikacji managerów. Pan Konrad Grondek – trener firmy MPM bardzo dogłębnie przeanalizował obecną sytuację firmy, która w tym momencie jest na etapie bardzo dużych zmian związanych z konsolidacją 3 spółek.

Szkolenie pozwoliło zapoznać się pracownikom z takimi zagadnieniami jak: koncepcje biznesowe, zarządzanie popytem, produkcja i zaopatrzenie oraz połączenie planu popytu z produkcją i zaopatrzeniem. Dodatkowo prowadzący przedstawił najważniejsze informacje dotyczące egzaminu BSCM. Szkolenie było bogate w ćwiczenia, case study, testy, które odnosiły się do omawianych zagadnień.

Założone cele współpracy zostały osiągnięte. Współpraca z firmą MPM przyniosła nam duże korzyści i stanowi punkt wyjścia do kolejnych działań, które będą w najbliższym okresie podejmowane.

Jakość obsługi oraz uzyskane efekty pozwalają nam stwierdzić, że jest to firma profesjonalna, posiadająca kadrę o wysokich kwalifikacjach w obszarze wiedzy merytorycznej oraz z bardzo dobrym warsztatem trenerskim (ciekawe ćwiczenia, symulacje).

Chciałabym szczególnie serdecznie podziękować Panu Konradowi Grondek, który poprzez profesjonalna postawę trenerską przybliżył nam tematy związane z łańcuchem dostaw. Zapewnił nam pełne wspracie, dzieląc się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami oraz wnioskami. Jest to osoba niezwykle zaangażowana w swoją pracę i skupia się na jak najlepszym dopasowaniu zawartości szkolenia do potrzeb firmy oraz jej specyfiki. To wszystko sprawia, że z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować Pana Konrada oraz firmę MPM każdej firmie, jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych.

Jednocześnie liczymy na współpracę w zakresie innych projektów szkoleniowych i doradczych.

Bartosz Ot, Logistic Manager DOVISTA

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn