Dell Products Poland

Dell Products Poland

„Dlaczego Dell?  Globalny producent komputerów. Lider w sprzedaży komputerów w USA i numer dwa na świecie. Rozwiązania Dell upraszczające infrastrukturę informatyczną firmy. Marka budząca zaufanie.
Dlaczego CPIM według standardów APICS? Jeden z najbardziej efektywnych i prestiżowych programów szkoleń. Najlepiej rozpoznawalny standard wiedzy z zakresu zarządzania produkcją.
Mam kontakt z wiedzą proponowaną przez APICS od wielu lat. Zanim zacząłem pracę w Dell moje doświadczenie zawodowe zdobywałem w kilku międzynarodowych firmach, w których standardy The Association of Operations Management były wdrażane i z powodzeniem wykorzystywane w wielu projektach z zakresu zarządzania produkcją, logistyki i łańcucha dostaw.
Zasady APICS sam wdrażałem w zespołach i obszarach, którymi zarządzałem. Uważam ten program za jeden z najbardziej efektywnych i prestiżowych szkoleń dostępnych obecnie na rynku polskim.
Dlaczego MPM Productivity Management? Najlepsi eksperci zarządzania logistyką i produkcją. Konsultanci dysponujący niezwykle szeroką wiedzą merytoryczną popartą praktycznymi doświadczeniami. Wspierani przez profesjonalny dział Customer Service”.

Marcin Porada, Dyrektor Operacyjny, Dell Products Poland

„Dell jest firmą o uznanej marce, cieszącą się zaufaniem klientów na całym świecie. Jesteśmy dumni z najlepszej jakości produktów, które powstają w łódzkiej fabryce.
Zależy nam, aby nasi pracownicy rozwijali kompetencje i zdobywali wiedzę, którą będą potem wykorzystywali w codziennej pracy dlatego kierujemy ich na szkolenia, na których mogą zdobywać specjalistyczną wiedzę z zakresu dziedziny, którą się zajmują.
Dzięki takiemu podejściu zdobywamy zaangażowanie pracowników i jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom globalnej korporacji stale podnoszącej standardy.
Program APICS jest w tej chwili jednym z najlepiej rozpoznawalnych programów szkoleniowych z zakresu zarządzania produkcją. Chcemy, aby wzięli w nim udział nasi najlepsi pracownicy”.

Dorota Parafjańczuk, Talent Manager, Dell Products Poland

Projekt Case Explorer, przeprowadzony na terenie firmy Dell przez firmę MPM, obejmował 5 modułów CPIM,  był prowadzony w sposób innowacyjny, tj. poprzez poznawanie różnych mechanizmów zarządzania od strony konkretnych problemów i specyficznych rozwiązań, na przykładach firm biorących udział w warsztatach. Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli pracownikom działu Planowania wykorzystać ją do ulepszenia procesów planowania produkcji, celem lepszego zarządzania portfelem zamówień. Warsztaty prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji, z doskonałym przygotowaniem merytorycznym i organizacyjnym, zawsze udzielający rzetelnych i wyczerpujących odpowiedzi. W tej chwili cały zespół przygotowuje się do certyfikacji i egzaminu.

Dodatkowym atutem jest fantastyczna atmosfera i organizacja. Gorąco polecam.

Ewelina Robak, Factory Planning Manager, Dell|EMFP CE

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn