Coca-Cola HBC Polska

Coca-Cola HBC Polska

Z firmą MPM współpracujemy od około 2006-2007 roku, kiedy to uczestniczyliśmy w różnych otwartych warsztatach tematycznych. Opinie uczestników tychże szkoleń, zawsze byłe bardzo pozytywne. Zachęcały one do zacieśniania wzajemnej współpracy. Pozwoliło to na zorganizowanie warsztatów zamkniętych pod kątem APICS, dedykowanych dla naszej firmy.

Podstawowym pozytywnym efektem, jaki wspólnie osiągnęliśmy to umiejętność komunikowania się osób z różnych działów firmy, używając zrozumiałego języka biznesu i jednolitego opisu procesów wg standardu APICS. Po zakończeniu pierwszej tury szkoleń, zrodziła się naturalna potrzeba i chęć uruchomienia kolejnych sesji. Sam ten fakt, jasno pokazał, że teoria nie jest do końca teorią, ale praktyką biznesową, która można swobodnie i wręcz trzeba zdecydowanie stosować, jeśli chcemy efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem.

Dodatkowym atutem, jaki posiada Firma MPM, to stopień przygotowania i zrozumienia zagadnienia prezentowany przez trenerów z MPM, poparty wieloletnią pracą w biznesie.

Dominik Czerwiński, Innovation Manager / SAP Business Process Leader, Coca-Cola HBC Polska.

Bądźmy w kontakcie

Facebook LinkedIn