BISPOL

Bispol

Szukając możliwości usprawnienia procesów prognozowania i planowania w naszej firmie, we wrześniu 2017 roku wzieliśmy udział w szkoleniu na temat planowania popytu i prognozowania organizowanym przez MPM Productivity Management w Warszawie. Były to bardzo pracowite i intensywne trzy dni.

Szczególnie doceniam:

  • praktyczną wiedzę trenera - Bogusza Dworaka,
  • przykłady technik i podejścia, o których dyskutowaliśmy podczas szkolenia, pochodzące z wielu różnych branż i sektorów biznesowych,
  • Skuteczne narzędzia i techniki prognozowania, które mogliśmy przećwiczyć wykorzystując realne dane o popycie
  • możliwość spotkania z innymi specjalistami z branży i omówienia strategii, z których korzystają oni w swoich firmach,
  • Sposób organizacji szkolenia – cały założony program został zrealizowany,
  • możliwość omówienia każdej sekcji z innymi uczestnikami, w celu wymiany doświadczeń.

Nabytą podczas tych 3 dni wiedzę i umiejętności, mój zespół wykorzystał bezpośrednio po szkoleniu. Dokonaliśmy przeglądu prognoz dla kluczowych rodzin produktów.

Gorąco polecam szkolenia z planowania popytu i prognozowania organizowane przez MPM Productivity Management, ze względu na praktyczny aspekt programu zarówno, osobom, które wchodzą w obszar planowania popytu i prognozowania biznesowego, jak i bardziej doświadczonym uczestnikom zainteresowanym inspirującymi pomysłami oraz wytycznymi wspierającymi  organizację, zarządzanie i doskonalenie procesu prognozowania w firmach.

Andrzej Wąsik, CFO, BISPOL

28-05-2018

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami