ArjoHuntleigh Polska

ARJO Polska

W związku z rozwojem struktur Łańcucha Dostaw, od pewnego czasu szukaliśmy Partnera, który pozwoliłby nam usystematyzować szybko zdobywaną wiedzę, oraz pomóc w zrozumieniu aktualnie poznawanych zagadnień. Dzięki współpracy z MPM’em udało nam się zagwarantować transfer wiedzy wewnątrz organizacji, który jest zgodny z międzynarodowymi standardami APICS stosowanymi w innych lokalizacjach naszego Łańcucha Dostaw.

Szczególnie wysoko oceniamy trafnie dobrany udział części teoretycznej oraz rzeczywistych studiów przypadków, omawianych na przeprowadzanych szkoleniach. Atmosfera,  otwartość i gotowość do analizy codziennych wyzwań ze strony kadry szkoleniowej MPM, zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników szkoleń.

Rozwój wiedzy bazujący na standardach APICS, daje nam możliwość płynnej synchronizacji ze strukturami międzynarodowymi Grupy w codziennej współpracy, co zostało zauważone i potwierdzone decyzjami o dalszej rozbudowie naszych lokalnych struktur.

Warto dodać, iż po pierwszym roku współpracy, AHP zdecydowało się zacieśnić współpracę z MPM udostępniając sale konferencyjne, w siedzibie firmy, w Komornikach, na potrzeby kolejnych szkoleń otwartych.

Bazując na powyższym czujemy się w pełni komfortowo rekomendując MPM, jako eksperta we wsparcie rozwoju kompetencji wspomagających zarządzanie Łańcuchem Dostaw.

Bartosz Hnatyszyn, Dyrektor Działu Zakupów i Zaopatrzenia, Arjo Polska Sp. z o.o.

 

W Arjo jesteśmy zobowiązani do poprawy codziennego życia ludzi dotkniętych ograniczoną mobilnością oraz wyzwaniami zdrowotnymi związanymi z wiekiem. Dzięki naszym innowacyjnym produktom i rozwiązaniom zapewniającym ergonomiczną obsługę pacjenta, higienę osobistą, dezynfekcję, diagnostykę i skuteczne zapobieganie odleżynom i żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej, pomagamy specjalistom z sektora opieki zdrowotnej stale podnosić standardy bezpiecznej i godnej opieki. Urządzenia Arjo to wysoka jakość i efektywność opieki w szpitalach, placówkach opieki i innych zakładach opieki zdrowotnej.

Arjo zatrudnia ponad 5 900 pracowników na całym świecie oraz dostarcza swoje produkty do klientów w ponad 70 krajach. Polski oddział firmy znajduje się w podpoznańskich Komornikach i jest jednocześnie największą fabryką sprzętu Arjo na świecie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników i cały czas się rozwijamy.

Wszystko, co robimy, robimy z myślą o ludziach.

22.04.2014

Kalendarz
i zapisy
Zapisz się
do newslettera
Skontaktuj
się z nami