KONKURS

Zagadka nr 2 - rozwiązana

3 rebusy ukrywające złote myśli starożytnych greckich umysłów (prosiliśmy o podanie wszystkich trzech cytatów i ich twórców).

                                  1)

                                  2)

                                  3)


Odpowiedzi: 

1)  „Prosta droga najlepsza” Demokryt

2)  „Liczby rządzą światem” Pitagoras

3)  „Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili” Sokrates

Jako pierwszy odpowiedział uczestnik zespołu Supply Chain Management z Getinge IC Production Poland Sp. z o.o. 

Przypominamy, że wystarczy odgadnąć prawidłowo 3 zadania, żeby przystąpić do finału tego konkursu i zagrać o nagrodę główną (czyli "dziką kartę" na udział w zawodach GC SCM 2019).

DZIKA KARTA ZAWODÓW GC SCM - TFC. Ateny 2019

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest „dzika karta” dotycząca bezkosztowego udziału w zawodach Global Challenge SCM The Fresh Connection. Ateny 2019 (czyli bez obowiązku uiszczenia opłaty wpisowej). Umożliwia ona rywalizację całemu zespołowi o tytuł Mistrza Polski, a potem, jeśli zdobędzie on pierwsze miejsce, wyjazd na światowy finał. 

 

W jaki sposób można wygrać?

Warto śledzić informacje o zawodach na naszej stronie www, polubić profil zawodów Global Challenge SCM - TFC 2019 na Facebook bądź obserwować profil zawodów na Linkedin.

Od października do marca zaprezentujemy 8 zagadek. Pojawiać się będą na stronie mpm24.com, na profilach zawodów na FB i Linkedin. Wystarczy odgadnąć prawidłowo 3 zadania, żeby przystąpić do finału tego konkursu i zagrać o nagrodę główną. W konkursie będziemy poruszać się po świecie starożytnej Grecji – ówczesnej historii, filozofii i mitologii.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: biuro@mpm24.com lub na inne adresy z domeny mpm24.com, w tytule e-maila napiszcie „Ateny - konkurs”. O tym, na czym będzie polegał finał konkursu i samym finalnym zadaniu, poinformujemy w późniejszym czasie.

Co więcej, postanowiliśmy również przyznać mniejsze nagrody za najszybsze prawidłowe odpowiedzi na każdą z 8 zagadek. Osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź i dotrze ona do nas na podany adres jako pierwsza, będzie wyróżniona sympatycznym upominkiem. Każdy z upominków będzie nawiązywał do Grecji.

Za każdym razem prawidłową odpowiedź opublikujemy na stronie poświęconej konkursowi mpm24.com, oraz na profilu zawodów w serwisie Facebook GC SCM TFC- i na profilu zawodów na Linkedin

Zagadka nr 1 - rozwiązana

Nie ma jej w łańcuchu, ale jest w zarządzaniu,

Można ją znaleźć u managera, jednak nie specjalisty

Mają ją nawet Ateny i Saloniki, lecz nie miasto Patras

Co to?


 

Odpowiedź: litera “N”

Jako pierwszy odpowiedział Pan Paweł Kaczmarzyk, Raw Materials Move Planner z firmy Pepsico Logistyka Sp. z o.o. Tym samym nagroda upominek wędruje do Pana Pawła, a wszystkich zapraszamy do dalszej zabawy, kolejna zagadka 6 listopada 😊

 


 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: biuro@mpm24.com lub na inne adresy z domeny mpm24.com, w tytule e-maila napiszcie „Ateny - konkurs” 

UWAGA! W mailu z odpowiedzią prosimy umieścić taki dopisek:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MPM Productivity Management Sp. z o.o., Os. Winiary 16/10, 60-665 Poznań, w celu udziału w konkursie."


Patroni medialni Global Challenge SCM - The Fresh Connection. Ateny 2019.

 

   

 

 

WERSJA DEMONSTRACYJNA TFC 

ZAPYTAJ O DEMO

 

POLSKI PROFIL ZAWODÓW TFC GC